Kies de datum waarvan je het rooster wil zien  

Rooster voor dinsdag 29 oktober 2019




Activiteit Inschrijvingen Locatie * Tijd Docent * Naam
LOB klas DHT3G 20 c203 14:30 - 16:00 Ast Steven Amstel van Amstel
LOB klas DHT3H 20 c204 14:30 - 16:00 Wdj Julie Winward
LOB klas DAT3S 30 c206 14:30 - 16:00 Dpn Peter Diepen van Diepen
LOB klas DAT3T 29 c208 14:30 - 16:00 Pgt Maaike Poelgeest van Poelgeest
LOB klas DA3Q 23 c305 14:30 - 16:00 Grf Peter Graaf de Graaf
LOB klas DA3P 25 c306 14:30 - 16:00 Geg Gözde Akpinar-Gulbahce
LOB klas DH3A 25 d101 14:30 - 16:00 Kzrf Floris Keizer
LOB klas DH3B 25 d102 14:30 - 16:00 Grf Peter Graaf de Graaf
LOB klas DH3C 23 d201 14:30 - 16:00 Rdb Elsbeth Rodenburg
LOB klas DH3D 25 d202 14:30 - 16:00 Merm Mark Meijer
LOB klas DH3E 23 d203 14:30 - 16:00 Bug Jan Brugge
Da Vinci Detectives project DA1P 27 h001 14:30 - 16:00 Hrt Dirk Hart de Hart
Da Vinci Detectives project DA1Q 22 h005 14:30 - 16:00 Vsp Frank Verspuij
Da Vinci Detectives project DH1A 26 h006 14:30 - 16:00 Coh Carola Cohen
Da Vinci Detectives project DH1B 26 h007 14:30 - 16:00 Hksr Sarina Hoekstra
Da Vinci Detectives project DHA1K 25 h008 14:30 - 16:00 Dkh Hennie Dekker - Versnel
Da Vinci Detectives project DHA1L 24 h009 14:30 - 16:00
Hulpmentor 16 14:30 - 16:00 Fic Fictief
EHBO €€ 32 14:30 - 16:00 Ous Levi Oussoren
Trainer Coach Basketbal 4 A015 14:30 - 16:00 Stk Guno Stekkel
Trainer Coach Futsal 2 A021 14:30 - 16:00 Vis Mark Vis
Bijles geven aan ISK leerlingen 27 Bij ISK 14:30 - 16:00 Bnc Sandra Bunck
SOLLICITEREN VAN A TOT Z - €€€ 1 E105 14:30 - 16:00 Vis Mark Vis
Vrijstelling 14 E105 14:30 - 16:00 Vis Mark Vis
Assistent Projectmanager 2 E105 14:30 - 16:00 Vis Mark Vis
Dimi's ontwikkelen, "Maak je eigen Dimi" 9 E105 14:30 - 16:00 Vis Mark Vis
Stage bij Welzijnsmedewerker Bejaardentehuis 3 G105 14:30 - 16:00 Vbr Myranda Verbruggen
Trainer Coach Frisbee 9 MFS 1 14:30 - 16:00 Mlnr Lian Molenaar
Opleiding Skateboard trainer €€€ 3 Nnb 14:30 - 16:00
Dansen met Klas 1 of 2 5 buurthuis zuidoostbeemster 14:30 - 16:00 Dkr Natasja Dekker
Boekenclub 5 d103 14:30 - 16:00 Kkt Tessa Kok
Debat 7 d105 14:30 - 16:00 Sak Peter Schaik van Schaik
Spaans 23 d107 14:30 - 16:00 Vnf Frank Verharen
WISKUNDE D – Ø 10 d107 14:30 - 16:00 Klbs Linda Klaasse Bos
Wiskunde A voor leerlingen met Wiskunde B 7 d108 14:30 - 16:00 Bode Christian Bode de Bode
Trainer Coach Olympic Moves 1 d109 14:30 - 16:00 Pls Sander Plas
Escaperoom 0 d205 14:30 - 16:00 Geb Eva Gerrebrands
Cursus Filmen €€€ 5 d208 14:30 - 16:00 Vis Mark Vis
Journalistiek 10 d210 14:30 - 16:00 Vgtr Rineke Voogt
Begeleider Gamemaker 3 e103 14:30 - 16:00 Vaw Wiard Vasen
ICT Route € 13 e107 14:30 - 16:00
Werkstuk maken met Office 365 0 e107 14:30 - 16:00 Vsh Hendrik Jan Vis
City Trainer Spurd 8 externe locatie 14:30 - 16:00 Vis Mark Vis
Architectuurklas 23 f003 14:30 - 16:00 Mour Mohammed El Mourabiti
Open kunstatelier - Ø 15 f008 14:30 - 16:00 Ost Nanette Oosterwijk
Drama geven aan klas 1 of 2 4 g004 14:30 - 16:00 Dkr Natasja Dekker
Toa Muziek 0 g006 14:30 - 16:00
Organiseren talentenjacht 2020 4 g104 14:30 - 16:00 Sym Ingrid Sijm
Collegetour 5 g200 14:30 - 16:00 Mour Mohammed El Mourabiti
STATISTIEK VOOR DUMMIES- Ø 17 g208 14:30 - 16:00 Snf Frank Slijkerman
ONDERWIJSASSISTENT  KUBV  KLAS 1 EN/OF 2 - Ø 4 nvt 14:30 - 16:00 Dph Anita Dauphin
Klassenassistent muziek 10 nvt 14:30 - 16:00 Sym Ingrid Sijm
Leerlingenraad 3 nvt 14:30 - 16:00 Vnm Maartje Elsinga
Zingen met klas 1 2 nvt 14:30 - 16:00 Dkr Natasja Dekker
Vrijstelling havo pws 23 nvt 14:30 - 16:00 Mes Sharon Meer van der Meer
Klassenassistent Tech-Science 4 nvt 14:30 - 16:00 Dkrt Tessa Dekker
Podiumbouwers 3 theater 14:30 - 16:00 Dpn Peter Diepen van Diepen
Activiteit met klas DAT1S 27 h002 14:30 - 16:00 Mgd Djénie Menig
Activiteit met klas DAT1T 26 h003 14:30 - 16:00 Brsk Kevin Beers
Activiteit met klas DHT1H 18 h004 14:30 - 16:00 Seml Dagmar Sweryda-Semler
Activiteit met klas DHT1G 16 h004 14:30 - 16:00 Lckn Joe Lucking
Basketbal 16 A015 14:30 - 16:00 Stk Guno Stekkel
Futsal 17 A021 14:30 - 16:00 Stk Guno Stekkel
Dansclass project 17 Buurthuis Zuidoostbeemster 14:30 - 16:00 Dkr Natasja Dekker
Dansclass project 2 5 Buurthuis Zuidoostbeemster 14:30 - 16:00 Dkr Natasja Dekker
Frisbee 16 MFS 1 14:30 - 16:00 Dpn Peter Diepen van Diepen
Sample Programeren 17 Nnb 14:30 - 16:00
Raketbouwen 24 b005 14:30 - 16:00 Lang Job Lange de Lange
Amsterdam tijdens de 2e Wereldoorlog 20 c205 14:30 - 16:00 Moel Liesbeth Moekotte
Plastic soep 26 c213 14:30 - 16:00 Mes Sharon Meer van der Meer
Argumenteren 16 d104 14:30 - 16:00 Dste Kymberley Droste
Fotostrip project 22 d106 14:30 - 16:00 Brm Elbert Buurman
Russisch 14 d204 14:30 - 16:00 Blw Winifred Blok
Geld €€€€€ 12 d209 14:30 - 16:00 Ssm Mayra Schrijvers
Gamemaker project 26 e103 14:30 - 16:00 Vaw Wiard Vasen
Spray paint art 10 f007 14:30 - 16:00 Dph Anita Dauphin
Drama project 13 g004 14:30 - 16:00 Dkr Natasja Dekker
Etsen 12 g008 14:30 - 16:00 Vry Yvonne Voort van der Voort
Vrijstelling 4 nvt 14:30 - 16:00 Hgk Ilona Hogenkamp
Podiumbouwers 0 theater 14:30 - 16:00 Dpn Peter Diepen van Diepen
STEMGEBRUIK EN SPREKEN IN HET OPENBAAR- €€€ 4 E105 14:30 - 16:15
Indoor boulderen 8 d207 14:30 - 18:20 Lth Esther Leuthold
* = klik op de veldwaardes om deze inline aan te passen